• język migowy
 • BIP
 • Programy Uni Europejskiej Logo UE
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt. - Czw.:
  7.00 - 15.00,
  Pt.:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb

Wakacje w Mieście!

Wojkowice 6 Lipca 2020
 

Tegoroczne wakacje będą wyjątkowe – pierwszy raz w niepewnych czasach epidemii, pierwszy raz po długim czasie spędzonym na nauce w domu. Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach proponuje więc chwilę wytchnienia od domowych oraz szkolnych obowiązków i zaprasza dzieci na w pełni bezpieczne zajęcia i warsztaty wakacyjne. Dwa razy w tygodniu od 8 lipca zapewnimy w przyjaznej atmosferze ciekawe zajęcia dla najmłodszych, które rozwiną ich talenty w różnych dziedzinach. Na warsztaty obowiązują zapisy, bowiem ze względów sanitarnych liczba miejsc jest ograniczona.

Kto pierwszy ten lepszy, zachęcamy więc do rezerwowania miejsc!

Dwa razy w tygodniu będą się odbywały warsztaty dla dzieci od 5 do 15 roku życia. Każdy znajdzie coś interesującego dla siebie – zarówno miłośnicy klocków Lego i konstruowania skomplikowanych budowli jak i wielbiciele sztuki i prac plastycznych.

W cztery kolejne środy zapraszamy na różnorodne warsztaty plastyczne w plenerze! Zaczniemy od prawdziwie malarskich zajęć przy sztalugach na podwórku MOK-u od strony sali widowiskowej. W przyjemnej atmosferze każdy będzie mógł poczuć się jak prawdziwy artysta. Następne warsztaty będą inspirowane podwodnym światem morskich opowieści, zaprosimy dzieci do twórczych działań związanych z górskimi wędrówkami i spacerem po lesie – a jak wiadomo natura i wszystko co z nią związane dobrze wpływa na nasze samopoczucie.

Dla odmiany w piątki będą się odbywały godzinne zajęcia z robotyki! I tutaj zachęcamy nie tylko młodych majsterkowiczów i informatyków, ale wszystkich którzy chcą się czegoś dowiedzieć o programowaniu, a nawet projektowaniu gier komputerowych. Zajęcia będą tematycznie nawiązywały m.in. do Minecrafta oraz klocków Lego.

Udział w zajęciach jest płatny. Koszt każdorazowych zajęć wynosi 20 zł.

Zajęcia będą prowadzone w reżimie sanitarnym wprowadzonym Zarządzeniem Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach zgodnym z wytycznymi GIS.

Zapisy pod numerem telefonu – 32 769 64 82.

Bezpośrednio przed zajęciami należy dostarczyć podpisany komplet dokumentów – do pobrania poniżej.

 

do góry
top_baner