do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
KoronawirusSytuacja epidemiologiczna na terenie powiatu będzińskiego Zmiany organizacyjne z powodu termomodernizacji Urzędu Miasta
Strona główna Aktualności
07 września 2020
kategoria:
Wojkowice

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach już teraz pragnie podzielić się z mieszkańcami Wojkowic planami zajęć i warsztatów w nowym sezonie edukacyjno – kulturowym 2020/2021. Mamy nadzieję, że będzie to czas sprzyjający odkryciom, realizowaniu pasji, poznawaniu własnych zainteresowań i po prostu czasem spędzanym ciekawie i pożytecznie w miłej atmosferze. Nowości mamy wiele, będziemy również kontynuować zajęcia z poprzedniego roku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania spośród różnorodnych propozycji tych najbardziej odpowiadających własnym upodobaniom! Zajęcia rozpoczną się 5. października.

Będzie się działo – już teraz możemy zdradzić co szykujemy dla mieszkańców naszego miasta! Będą to zajęcia zarówno dla dzieci jak i dorosłych, każdy znajdzie coś dla siebie. Sporo z naszych propozycji pojawi się w ofercie zajęć po raz pierwszy dlatego naprawdę warto się zapisywać i rezerwować miejsca wcześniej! Będziemy prowadzili zapisy do grup tanecznych – Akademia Wróbelka Elemelka, Zajęcia Taneczne Dance Mix, Zajęcia Taneczne Hip-Hop, Zajęcia Taneczne Arabeska a także do Zespołu Mażoretek, na pilates oraz zumbę. Wśród nowości pojawią się: Klub Gier Planszowych, Zajęcia Fotograficzne, Szydełkowanie a także Klub Młodych Mam! Tradycyjnie zapraszamy też na nasze zajęcia wokalne, nauki gry na instrumencie (gitara, fortepian a także akordeon!), spotkania chóru wielopokoleniowego. Powróci klub filmowy, warsztaty teatralne dla dzieci, warsztaty plastyczne, zajęcia z rękodzieła MOKart oraz zajęcia wokalne. Swoje próby taneczne wznowią zespoły Otherside oraz Color Bears Team, a Grupa Teatralna „Agrafka” z pewnością nas jeszcze zaskoczy.

Więcej informacji oraz zapisy – 32 769 64 82 lub

 

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H