• język migowy
 • BIP
 • Programy Uni Europejskiej Logo UE
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt. - Czw.:
  7.00 - 15.00,
  Pt.:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb

SP3: Konkurs plastyczno-techniczny "Portret Żyrafy Lokatki"

Wojkowice 15 Listopada 2021

Szkolna Kasa Oszczędności działa w naszej szkole pod patronatem Banku PKO w Będzinie. Uczniowie od pierwszej klasy uczą się systematycznego oszczędzania, poznają prawdziwą wartość pieniądza, biorą udział w konkursach dotyczących propagowania idei oszczędzania.

W październiku tego roku odbył się konkurs plastyczno-techniczny pt. ,,Portret Żyrafy Lokatki’’. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań, uzdolnień plastycznych i kreatywności uczniów oraz zachęcanie ich do twórczej i samodzielnej pracy.

To już kolejny konkursu, który został zorganizowany w ramach programu SKO we współpracy między Szkołą Podstawową nr 3 w Wojkowicach, a PKO Bank Polski. Wzięli w nim udział uczniowie klasy 2a . W jury uczestniczyli nauczyciele prowadzący SKO w szkole: p. Marta Możdżeń oraz p. Anna Możdżeń, a także Dyrektor Oddziału PKO w Będzinie p. Elżbieta Oskroba oraz Opiekun SKO Banku PKO w Będzinie p. Wioletta Kotuła . 

W konkursie plastyczno-technicznym pt. ,,Portret Żyrafy Lokatki’’ I miejsce zajęły:  Magdalena M., Zuzanna M., Paulina U., Sandra Ł., Maja Sz. Pozostałe prace uczniów zostały wyróżnione.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a zwycięzcy - nagrody ufundowane przez Bank PKO  w Będzinie. Laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

do góry
top_baner