• język migowy
 • BIP
 • Programy Uni Europejskiej Logo UE
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt. - Czw.:
  7.00 - 15.00,
  Pt.:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb

Pomóż znaleźć dawcę szpiku!

Wojkowice 19 Lutego 2024

Proszę, pomóż znaleźć dawcę!

Poszukujemy bliźniaka genetycznego dla naszej Małgosi, która zachorowała na ostrą białaczkę szpiku kostnego. Ma 33 lata, męża i dwie cudowne córeczki (6 lat i 6 miesięcy). Wiadomość o chorobie otrzymała zaledwie 3 miesiące po urodzeniu drugiej córeczki. W jednym momencie zawalił się świat Małgosi i nas wszystkich. Już po kilku dniach od diagnozy Małgosia podjęła specjalistyczne leczenie. Wytrwale  poddaje się trudnym i bolesnym procedurom leczenia.  

Małgosia jest osobą pełną energii i optymizmu, dlatego teraz nie daje chorobie za wygraną, dzielnie i cierpliwie walczy.

Dziś wiemy już, że jedynym ratunkiem dla Małgosi jest przeszczep szpiku kostnego. W tym celu poszukujemy jej bliźniaka genetycznego. Badania niestety wykluczyły jej najbliższą rodzinę.

Proszę zarejestruj się w bazie potencjalnych Dawców szpiku przez Internet wypełniając formularz rejestracyjny na stronie Fundacji DKMS - www.dkms.pl

Proste badanie polegające na pobraniu wymazu z wewnętrznej strony policzka  może uratować Małgosię lub inną  osobę, którą dotknęła ta choroba. Może to Twój bliźniak genetyczny potrzebuje pomocy? Może to dzięki Tobie spełni się największe marzenie Małgosi o wyzdrowieniu i szybkim powrocie  do domu do ukochanych osób. Nie bądź obojętny!     Prosimy w imieniu Małgosi, rodziny i przyjaciół.

Rozpoczął się już okres rozliczeniowy podatków, w którym każdy podatnik może przekazać swoje 1,5 % na wybrany  cel.

Jeśli możesz i chcesz przekazać swoje 1,5% dla Małgosi, to serdecznie dziękujemy.                 

Rodzina i Przyjaciele Małgosi

do góry
top_baner