• język migowy
 • BIP
 • Programy Uni Europejskiej Logo UE
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt. - Czw.:
  7.00 - 15.00,
  Pt.:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb

Nagroda finansowa dla Szkoły Podstawowej nr 3 i Złota Odznaka dla opiekuna

Wojkowice 18 Listopada 2020

Piętnaście tysięcy i złota  odznaka to nagrody jakie w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu SKO trafiły do szkoły Podstawowej nr3 w Wojkowicach. Szkoła znalazła się w najaktywniejszych placówek w całej Polsce działających w programie SKO.

15 września szkoła otrzymała wspaniałą wiadomość. Szkoła zdobyła I miejsce w regionalnym  Ogólnopolskim Konkursie SKO dla szkół i opiekunów organizowanych przez Bank PKO BP. Będąc laureatem etapu regionalnego, Szkoła  Podstawowa nr 3 w Wojkowicach wywalczyła II miejsce w etapie krajowym.  Wyróżnienie to jest równoznaczne z nagrodą finansowa ,która wynosi -15 000zł. Zwycięży  zostali  wyłonieni na podstawie przygotowanych przez siebie prezentacji - elektronicznych kronik. Przedstawiały one  całoroczne osiągnięcia w dziedzinie finansowej, ekologicznej, ekonomicznej.

Bank PKO nagrodził również  wybitnych  nauczycieli zwycięzców   konkursu dla  opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności, którzy w swej  codziennej pracy wykazują się ponadprzeciętnym  podejściem  do nauki ekonomii, finansów. W gronie laureatów znalazła się opiekunka SKO działająca w SP 3 w Wojkowicach mgr Anna Możdżeń. Otrzymała Złota Odznakę.

Są to kolejne sukcesy naszej szkoły w ramach działalności SKO. Wszystkie działania są opisane na naszym blogu https://www.szkolneblogi.pl/blogi/sowia-gora-sp3/. Zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzania naszej strony

do góry
top_baner