• język migowy
 • BIP
 • Programy Uni Europejskiej Logo UE
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt. - Czw.:
  7.00 - 15.00,
  Pt.:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb

Młodzi Malarze Wojkowic

Wojkowice 5 Listopada 2020

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach ogłasza nową, szaloną akcję dla młodych artystów! W tych często przygnębiających czasach chcemy dotrzeć z kulturą do wszystkich mieszkańców, a tym którzy mają szczególne zdolności – pomóc się wypromować. Zapraszamy więc do zgłaszania się utalentowaną plastycznie młodzież oraz dzieci. Jeśli malujesz, rysujesz, tworzysz grafiki komputerowe lub w innych formach wyrażasz się plastycznie odezwij się do nas a my zrobimy wirtualną wystawę. Zasady są proste, wymagają tylko jednego kroku – w stronę wojkowickiego MOK-u!

Młodzi Malarze Wojkowic to akcja skierowane do dzieci i młodzieży szkolnej szczególnie zainteresowanych sztuką, malarstwem, grafiką i wszelkimi plastycznymi działaniami. Dajemy szansę na zaprezentowanie swojej twórczości w formie wirtualnej galerii wszystkim chętnym.

Jak się zgłosić?

Prosimy o kontakt opiekunów osób niepełnoletnich telefonicznie – 32 769 64 82 bądź mailowo –  w celu ustalenia szczegółów.

Następnie przygotujemy zestaw pytań, na podstawie którego stworzymy opis młodego artysty.

Kolejnym krokiem będzie dostarczenie do nas prac, a resztą zajemy się my – przygotujemy na naszą stronę WWW wpis z prezentacją autora oraz wirtualną wystawą, która będzie dostępna publicznie.

Dla wszystkich, którzy wezmą udział w naszej akcji odkrywania młodych talentów przewidziane są upominki niespodzianki!

Pora więc na odkurzenie szuflad, sprzątnięcie biurek i przygotowanie plastycznego portfolio dzięki któremu zarówno my, jak i nasi odbiorcy będą mogli zapoznać się z Wami i Waszą twórczością!

Źródło: https://www.mokwojkowice.pl/event/szukamy-nowych-talentow-mlodzi-malarze-wojkowic/

do góry
top_baner