do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
KoronawirusSytuacja epidemiologiczna na terenie powiatu będzińskiego Zmiany organizacyjne z powodu termomodernizacji Urzędu Miasta
Strona główna Aktualności
15 września 2020
kategoria:
Wojkowice

W konkursie na 85-lecie SKO realizowanego przez PKO Bank Polski, udało nam się zdobyć nagrodę I stopnia. Nasza szkoła otrzymała zestaw robotów wraz z akcesoriami do nauki robotyki. Celem konkursu była promocja praktycznej edukacji finansowej w szkołach w ramach programu SKO.

Ponadto w marcu została otworzona pracownia robotyki, która przyjęła nazwę SKO – Robotek. Wyposażenie pracowni zostało zakupione w kwocie 18 tys. dzięki wygranej w poprzednim Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli, w którym również braliśmy udział.

Chcielibyśmy, aby nauka programowania naszej szkole przyczynia się do zdobywania wiedzy. Programowanie to przede wszystkim szukanie i budowanie drogi, która pozwala dążyć do wyznaczonego celu. Programowanie charakteryzuje świadomy sposób myślenia, który ukazuje dzieciom jak w prostszy i skuteczniejszy sposób rozwiązywać problemy czy to w kodowaniu czy życiu codziennym. Nauka programowania i robotyki nie będzie dla dzieci nigdy czasem straconym.

Opiekun: Anna Możdżeń

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H