do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
Strona główna Aktualności
18 lipca 2019
kategoria:
Wojkowice

4 czerwca br. Żłobek Miejski „Figielkowo” został wyróżniony tytułem „Bezpieczna Placówka Oświatowa”. Projekt został opracowany przez Instytut Badań Marki. Promuje on jednostki oświatowe, które kładą szczególny nacisk na bezpieczeństwo swoich uczniów i podopiecznych. Potwierdzeniem udziału w projekcie jest specjalny certyfikat, będący uhonorowaniem znaczących działań placówki na rzecz bezpieczeństwa dzieci.

Ceryfikat poświadcza o wysokim poziomie bezpieczeństwa dzieci, pozwala wybrać i zweryfikować potencjalne miejsce opieki – jest to niezmiernie istotne zwłaszcza dla troszczących się o swe pociechy rodziców, którzy obok walorów opiekuńczych, cenią sobie również przyjazną atmosferę i poczucie bezpieczeństwa w placówce.

Żłobek „Figielkowo” został wyróżniony za spełnianie najwyższych norm bezpieczeństwa oraz posiadanie wymaganych dokumentów kodeksowych. Uzyskanie certyfikatu to jednak nie tylko forma wyróżnienia, ale także zobowiązanie na przyszłość do dalszych starań o zapewnienie swoim podopiecznym bezpiecznych warunków pobytu w żłobku.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H