do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
Strona główna Aktualności
16 maja 2018
kategoria:
Wojkowice
 

Zaszczytne pierwsze miejsce dla funkcjonariuszy ZK Wojkowice w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Straży Granicznej w Katowicach – Pyrzowicach. Jeszcze miesiąc do rozpoczęcia Mundialu 2018. Znamy już oficjalny skład kadry narodowej. O dziwo, funkcjonariusze SW nie znaleźli się na tej liście. A szkoda, bo swoje wspaniałe umiejętności niedawno zaprezentowali i okazali się bezkonkurencyjni.

11 maja 2018r. funkcjonariusze Zakładu Karnego w Wojkowicach wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Straży Granicznej w Katowicach – Pyrzowicach. Rozgrywki odbyły się w Sączowie. W turnieju wzięło udział 5 drużyn, które reprezentowały:
- Oddział Straży Granicznej w Raciborzu,
- Oddział Straży Granicznej w Katowicach - Pyrzowicach,
- Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Katowicach,
- Oddział Celno – Skarbowy Portu Lotniczego w Katowicach - Pyrzowicach,
- Zakład Karny w Wojkowicach.

Mecze rozegrane zostały w formule „każdy z każdym” na miejscowym „Orliku”. O końcowej klasyfikacji decydowało miejsce w tabeli. Drużyna z Wojkowic okazała się niepokonanym rywalem. Nasi funkcjonariusze wygrali wszystkie mecze, a tym samym znaleźli się na pierwszym miejscu w tabeli. Drugie miejsce zajęła drużyna ABW z Katowic, a trzecie - Oddział Straży Granicznej z Raciborza. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.

To już kolejny triumf zespołu funkcjonariuszy z Zakładu Karnego w Wojkowicach. Nasi piłkarze nie osiedli jednak na laurach, ale trenują do kolejnych rozgrywek. Przed nimi mecz półfinałowy, a następnie wielki finał rozgrywek o Puchar Dyrektora Okręgowego w Katowicach. Trzymamy kciuki!

Tekst. mł. chor. Mariusz Czubat, por. Grzegorz Kuciczek
Zdjęcia: archiwum Straż Graniczna w Katowicach-Pyrzowicach

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H