do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
Zasady funkcjonowania Urzędu Miasta Wojkowice i jednostek podległychZmiana lokalizacji przystanków autobusowychPODATKIKORONAWIRUS - SPRAWDŹ KOMUNIKATY!
Strona główna Aktualności
02 lipca 2019
kategoria:
Wojkowice

Wakacje w mieście to letnia akcja skierowana do wszystkich dzieci, które chcą spędzić ten najprzyjemniejszy okres w roku ciekawie i wesoło w gronie rówieśników. Będzie dużo zabaw, twórczej rozrywki, dobrego humoru i przede wszystkim radosnych happeningów w Miejskim Parku w Wojkowicach. Do akcji włączyły się takie placówki jak Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach, Placówka Wsparcia Dziennego „Tlen Wojkowice”, a także Miasto Wojkowice. Na wszystkie wydarzenia serdecznie zaprasza Burmistrz Wojkowic – Tomasz Szczerba.

Wakacje w Mieście potrwają przez cały lipiec i sierpień, a każda z placówek przygotowała na ten czas odmienny program. W lipcu zapraszamy na letnie happeningi Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Dwa razy w tygodniu, przez cały miesiąc od 2 lipca będą odbywały się gry i zabawy animacyjne w Parku Miejskim w pobliżu placu zabaw. W tym czasie w godzinach od 10.00 do 13.00 zaplanowano różne atrakcje, w tym malowanie twarzy, wielkie bańki mydlane oraz zabawy z animatorami. Dodatkowo przewidziano specjalne spotkanie z Ochotniczą Strażą Pożarną na terenie byłej muszli koncertowej. Udział w happeningach jest darmowy i w każdej chwili można dołączyć do zabawy.

Również w lipcu „Tlen” planuje wiele ciekawych zajęć dla dzieci w swojej placówce w przy ul. Sucharskiego 17a. W programie m.in. zajęcia literackie, kulinarne, filmowe, plastyczne i wiele innych. W sierpniu natomiast „Tlen” zaprasza do oddziału przy ul. Jana III Sobieskiego 125, i tam również będzie się wiele działo! Wszystkie wydarzenia są bezpłatne.

Dodatkowych informacji udzielamy pod nr telefonu 32 769 64 82. Do zobaczenia!

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H