do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
Zmiany organizacyjne z powodu termomodernizacji Uprzejmie informujemy, że do odwołania w poniedziałki Urząd Miasta będzie otwarty dla interesantów do godziny 15:00.
Strona główna Aktualności
18 października 2019
kategoria:
Wojkowice

Już wkrótce w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach odbędzie się VIII Festiwal Wokalny - "Mikrofon, MOK i Ty”. Przegląd cieszy się za każdym razem bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też poziom konkursu z roku na rok jest coraz wyższy, a uczestnicy pokazują sto procent własnych możliwości. Tym razem również liczymy na oryginalne, niebanalne i zaskakujące wykonania wybranych utworów. Na mikrofonowe zmagania zapraszamy 19 i 20 listopada, każdego dnia przegląd rozpocznie się o godzinie 9.00. Nie czekajcie na ostatnią chwilę, ćwiczcie głosy i zgłaszajcie się do MOK-u.

"Mikrofon, MOK i Ty" to Festiwal skierowany do solistów w każdym wieku - podział kategorii jest szeroki, a mile widziane są nawet najmłodsze dzieci od 3 roku życia. Jak wiadomo w każdym drzemie talent, potrzeba jedynie sprzyjających okoliczności aby go wydobyć! Nasz wojkowicki Festiwal Wokalny jest właśnie taką okazją, którą warto wykorzystać. Dodatkową wartością konkursu jest także skonfrontowanie swoich umiejętności z innymi wykonawcami, pokazanie się na scenie i przełamanie tremy. Każdy uczestnik będzie mógł zaprezentować jeden utwór i tutaj ważne będzie przede wszystkim wykonanie, ale prezentacja sceniczna oczywiście także dodatkowo podniesie ocenę całego występu. Jury wybierze najlepszych w każdej kategorii wiekowej i przyzna nagrody. Aby wziąć udział w konkursie należy prawidłowo wypełnić kartę zgłoszenia i dostarczyć ją do dnia 13 listopada do godz. 15.00 do MOK-u. Warunkiem udziału jest także opłata wpisowa w wysokości 20 zł. Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie: https://www.mokwojkowice.pl/event/viii-festiwal-wokalny-mikrofon-mok-i-ty/

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf REGULAMIN + KARTA ZGŁOSZENIA WOKAL.pdf 78.47KB pobierz plik: REGULAMIN + KARTA ZGŁOSZENIA WOKAL.pdf

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H