do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 (poniedziałek) Urząd Miasta Wojkowice będzie nieczynny. W dniu 31 grudnia 2018 (poniedziałek) Urząd Miasta Wojkowice będzie czynny w godz. 7.00-15.00, natomiast kasa Urzędu Miasta Wojkowice będzie czynna w godz.7.00-11.00. Za utrudnienia przepraszamy!
Strona główna Aktualności
06 grudnia 2017
kategoria:
Wojkowice
 
 

W ubiegłą sobotę miał miejsce wyjątkowy koncert Mikołajkowy organizowany przez Miasto Wojkowice oraz Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach. Program animacyjny pt. „Świąteczna Przygoda Pana Mikołaja” w prowadził zebrane w MOKu dzieci w prawdziwie świąteczny nastrój. Wszyscy bawili się doskonale w towarzystwie dobrze znanych klaunów Rupherta i Rico czekając na najważniejszego gościa- Świętego Mikołaja.

Każde dziecko odwiedzające wraz z rodzicami 2 grudnia salę widowiskową Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach przywitała niesamowita scenografia w prawdziwie świątecznym klimacie, która zdominowała scenę wypełniając ją aż po brzegi. Wśród postaci znajdujących się w wesołej ekipie Świętego Mikołaja można było zauważyć liczne pingwiny, choinki, uśmiechnięte bałwanki, polarne misie i wiele prezentów zdobiących tą mikołajkową dekorację. Właśnie w tej bajkowej scenerii odbył się program animacyjny dla najmłodszych prowadzony przez energiczną parę klaunów, Rupherta i Rico. Aby w pełni poczuć zimowo-mikołajkowy klimat każde dziecko otrzymało w prezencie czerwoną czapeczkę, a także okulary i słodki poczęstunek w postaci lizaków. Dzieci miały również malowane w bajeczne kolory włosy , a oprócz deszczu baniek mydlanych pojawił też deszcz confetti. Wszyscy byli zachwyceni wspaniałą atmosferą i oczywiście bajeczną scenografią. Teraz pozostaje nam już tylko czekać na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia!

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H