do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
Zasady funkcjonowania Urzędu Miasta Wojkowice i jednostek podległychZmiana lokalizacji przystanków autobusowychPODATKIKORONAWIRUS - SPRAWDŹ KOMUNIKATY!
Strona główna Aktualności
09 maja 2019
kategoria:
Wojkowice

Rozpoczynamy sezon na Happeningi!

Wszyscy z niecierpliwością oczekują pięknej, słonecznej pogody i aby trochę zaczarować rzeczywistość ogłaszamy rozpoczęcie plenerowych zabaw z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Wojkowicach! Wzorem ubiegłorocznych, cyklicznych wydarzeń w Parku Miejskim, wznawiamy Happeningi – czyli tymczasowe, intensywne, kolorowe i wesołe zabawy na świeżym powietrzu. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 17 maja w godzinach od 16 do 18.00. Zapraszamy serdecznie!

Happeningi organizowane przez wojkowicki MOK to świetna okazja do kreatywnej rozrywki w otoczeniu przyrody i wielka frajda dla maluchów, które uwielbiają ciekawe atrakcje prowadzone przez animatorów.  A tych z pewnością nie zabraknie – pojawią się wielkie bańki mydlane, które będzie można również samodzielnie zrobić. W programie znajdzie się również miejsce na malowanie twarzy, czyli wiosenno-letnie, kolorowe makijaże. Pojawią się balonowe zwierzaki-cudaki,a dla każdego chętnego także balonowa biżuteria. Do tego zabawy z animatorami, energiczna muzyka i inne niespodzianki. Stoisko MOK-u znajdziecie w pobliżu placu zabaw w Parku Miejskim. Oczywiście najważniejsza jest pogoda, więc w razie niesprzyjającej aury Happening zostanie odwołany.

 
Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H