do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
Informujemy, że w dniu 30 kwietnia 2018r. (poniedziałek) Urząd Miasta Wojkowice będzie nieczynny.
Strona główna Aktualności
19 maja 2017
kategoria:
Wojkowice
 

Zajęcia w ZSOiT w Wojkowicach w ramach inicjatywy Stowarzyszenia TPLO - realizacji zadania publicznego „Młodzi dla Wojkowic”, współfinansowanego ze środków Gminy Wojkowice w trybie małych zleceń.

Uczniowie z klasy psychologiczno pedagogicznej LO w Wojkowicach zdobyli już podstawy wiedzy z zakresu psychologii wczesnorozwojowej oraz pedagogiki wczesnoszkolnej podczas zajęć prowadzonych przez specjalistów. Okazją do wykorzystania tej wiedzy są niewątpliwie zajęcia prowadzone dla przedszkolaków z wojkowickiego Przedszkola im. Przyjaciół Bajek.

Każde spotkanie z przedszkolakami jest starannie przygotowywane przez uczniów pod opieką szkolnego opiekuna kierunku – p. Agnieszki Mańki.

Metodą burzy mózgów wybieramy tematykę zajęć, krótkie teksty, które czytamy dzieciom oraz opracowujemy zabawy plastyczne, ruchowe, muzyczne. Pomysłowość naszych uczniów wydaje się nie mieć końca… Każde jednak – nawet najbardziej twórcze – przedsięwzięcie adresowane do dzieci musi zostać ujęte w postaci szczegółowego scenariusza. Takie właśnie scenariusze nasi uczniowie opracowują i konsultują z opiekunem zadania.

Na potrzeby zajęć ze środków pozyskanych w ramach projektu zostały zakupione artykuły plastyczne, które zostaną wykorzystane podczas wizyt w przedszkolu.

Przygotowanie do zajęć w przedszkolu

19 maj 2017

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H