do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
Zasady funkcjonowania Urzędu Miasta Wojkowice i jednostek podległychZmiana lokalizacji przystanków autobusowychPODATKIKORONAWIRUS - SPRAWDŹ KOMUNIKATY!
Strona główna Aktualności
11 czerwca 2019
kategoria:
Wojkowice

Zbliżają się wakacje a wraz z nimi podsumowania rocznej pracy podopiecznych Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Przez cały rok pilnie ćwiczyli i rozwijali swoje pasje pod okiem instruktorów, przyszedł więc czas na zaprezentowanie umiejętności przed szerszym gronem. Zapraszamy na „Popisy muzyczno-taneczne” 15 czerwca o godzinie 17.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Wśród licznych zajęć odbywających się regularnie w MOK-u, dużą popularnością cieszą się właśnie te muzyczne i taneczne. Są skierowane zarówno do dzieci jak i dorosłych, w każdym momencie można więc zacząć przygodę z wybraną dziedziną i szlifować swój talent. Na tradycyjnym już podsumowaniu podczas „Popisów muzyczno-tanecznych” wystąpią uczestnicy zajęć wokalnych, nauki gra na gitarze, nauki gry na fortepianie, zobaczymy również układy w wykonaniu grup tanecznych Arabeska, Color Bears Team oraz Otherside Jumpstyle Team. Wieczorek będzie również doskonałą okazją przed wakacjami do zapoznania się z ofertą edukacyjno-artystyczną MOK-u. Zapraszamy serdecznie!

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H