do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
W związku z licznymi ostrzeżeniami meteorologicznymi i hydrologicznymi zachęcamy do śledzenia komunikatów publikowanych na stronach Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
Strona główna Aktualności
11 października 2018
kategoria:
Wojkowice
 

Każdy czasem marzy, aby chociaż przez chwilę poczuć się jak gwiazda na scenie, wcielić w rolę sławnego piosenkarza lub aktora i zdobyć uznanie publiczności. W dobie telewizyjnych konkursów wokalnych oraz festiwali talentów takich możliwości jest sporo, dlatego wychodzimy naprzeciw nowym trendom i potrzebom, ogłaszając konkurs taneczno-wokalny – „Być jak mój idol”. Tutaj wszystko jest możliwe, a talent jest równie ważny jak sceniczne show. Zachęcamy więc do szaleństwa, pomysłowości i realizowania marzeń, a najciekawsze występy zostaną nagrodzone. Impreza odbędzie się 30 października o godz. 9:00.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno soliści jak i grupy, w kategoriach wiekowych od przedszkola (od 3 lat) po gimnazjum.  Zadaniem uczestników będzie wcielenie się w gwiazdę polskiej lub zagranicznej sceny muzycznej i jak najwierniejsze oddanie jej charakterystycznych cech – śpiewu, wyglądu, tańca. Konkurs ma być przede wszystkim doskonałą zabawą i aktorskim popisem uczestników, przy wykorzystaniu autentycznego playbacku i przygotowaniu strojów oraz rekwizytów nawiązujących do wybranego artysty. Celem konkursu jest rozwijanie muzycznej wrażliwości dzieci i młodzieży, stwarzanie im warunków do wyrażania swoich pasji i twórczej energii, a także promowanie nowych form spędzania wolnego czasu. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie karty zgłoszenia do dnia 25 października, a szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie.

REGULAMIN + KARTA ZGŁOSZENIA

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H