do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
Zasady funkcjonowania Urzędu Miasta Wojkowice i jednostek podległychZmiana lokalizacji przystanków autobusowychPODATKIKORONAWIRUS - SPRAWDŹ KOMUNIKATY!
Strona główna Aktualności
26 listopada 2019
kategoria:
Wojkowice

Trasa koncertowa Lipali w związku z premierą najnowszej płyty zespołu: „Mosty, rzeki, ludzie” przebiegała również przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach. Mieliśmy więc niepowtarzalną okazję do posłuchania na żywo zespołu mającego za sobą wiele sukcesów i wyjątkowych albumów. Koncert odbył się w MOK-u 22 listopada i przyciągnął wielu oddanych fanów grupy oraz miłośników rockowych brzmień. Kto był, z pewnością zapamięta ten wieczór na długo.

Lipali wystąpili na scenie MOK-u w swoim podstawowym składzie, czyli:  Tomasz "Lipa" Lipnicki, Łukasz "Luk" Jeleniewski, Roman Bereźnicki oraz Łukasz "Gajowy" Gajowniczek. Ta czwórka stoi za najnowszym projektem, z którym mogliśmy się zapoznać w miniony piątek. „Mosty, rzeki, ludzie” to album z 10 utworami, bardzo różnorodnymi i dojrzałymi w stylistyce. Jak mówią o nim sami twórcy, spotkanie ze światem do jakiego nas zapraszają to Jak wejście do nieznanego nocnego baru w porcie. Na początku czujesz zakłopotanie, niepewność. Po chwili dostajesz zastrzyk adrenaliny i pozbywasz się wszelkich obaw i zahamowań. Na końcu wylatujesz z hukiem tylnymi drzwiami, ale wiesz, że musisz tam wrócić. Te pełne kontrastów, skojarzeń i metafor  teksty, oprócz doskonałej muzyki były również intelektualnym doświadczeniem. Fani takich hitów jak Upadam czy Popioły zobaczyli nową twarz zespołu, który rozwijając się, zaczął mocniej czerpać inspiracje z otaczającej rzeczywistości. Przykładem mógł być promujący płytę singiel z utworem „Kim jestem?”, doskonale oddający klimat najnowszego albumu. Koncert dał nam mnóstwo okazji do refleksji i przemyśleń. Wszyscy chętni po występie mieli także okazję do zdobycia pamiątkowe zdjęcia, zakupienia płyty lub koszulki. Dziękujemy za niezwykłą atmosferą i kawał dobrej, rockowej muzyki!

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H