do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
Strona główna Aktualności
09 września 2019
kategoria:
Wojkowice
 

Szkolne Kasy Oszczędności PKO Banku Polskiego to program edukacyjny skierowany do szkół podstawowych. Od ponad 50 lat Bank organizuje Ogólnopolski Konkurs dla SKO, w którym nagradza najlepsze placówki aktywnie angażujące się w działalność związaną m.in. z edukacją ekonomiczną, nauką ekologii czy też przedsiębiorczości.

W edycji 2018/2019 rywalizowało ze sobą prawie pół tysiąca placówek z całej Polski. Wśród nich znalazła się również nasza szkoła. Pracą konkursową była elektroniczna prezentacja, w której należało przedstawić swoje całoroczne działania wpisujące się w idee programu SKO: popularyzacja wiedzy związanej z oszczędzaniem, powszechność oszczędzania, promocja oszczędzania, działalność na rzecz lokalnej społeczności oraz aktywne prowadzenie bloga SKO. Łącznie uzyskać można było 100 punktów.

Regionalne Komisje Ocen wybrały  ze szkół z całej Polski, które zdobyły nagrody I stopnia, II stopnia  i III stopnia 

Szkoła Podstawowa nr 3 w  Wojkowicach wywalczyła nagrodę stopnia I , z której jesteśmy ogromnie dumni.   Zakwalifikowaliśmy się do etapu krajowego, w którym na 3 najlepsze placówki czekają nagrody o wartości  20 tys. zł, 15 tys. zł oraz 10 tys. zł.

Cieszymy się bardzo, że nasz wspólny wysiłek został doceniony, a Kronika zyskała uznanie Komisji Konkursowej.

Opiekunem SKO w Szkole Podstawowej nr 3 w  Wojkowicach  jest Anna Możdżeń. Gratuluję wszystkim wytrwałym uczniom systematycznie oszczędzającym w tym roku szkolnym i zapraszam serdecznie nowych uczniów do SKO już od września.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H