do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
W związku z licznymi ostrzeżeniami meteorologicznymi i hydrologicznymi zachęcamy do śledzenia komunikatów publikowanych na stronach Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
Strona główna Aktualności
11 października 2018
kategoria:
Wojkowice
 

Ten rok jest wyjątkowy dla naszego kraju, obchodzimy bowiem 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, z tej okazji odbywa się więc wiele imprez, wydarzeń, koncertów, które upamiętniają tamten czas i zachęcają do refleksji oraz zapoznania się z historią naszego kraju. Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach postanowił włączyć się do obchodów poprzez ogłoszenie powiatowego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży – „Polska Niepodległa w moich oczach”. Zachęcamy do stworzenia prac, dla których inspiracją będzie 100-lecie wolnej Polski, a także własne przemyślenia i skojarzenie związane z życiem w niepodległym kraju.

Zadaniem konkursu jest przygotowanie prac zgodnych z tematem, a więc nawiązujących do odzyskania przez Polskę niepodległości, do patriotyzmu i wszelkich pozytywnych nawiązań do tego tematu. W konkursie mogą wziąć udział dzieci od wieku przedszkolnego po młodzież gimnazjalną z terenu powiatu będzińskiego. Każdy uczestnik może dostarczyć maksymalnie dwie prace w określonym w regulaminie formacie, a sposób i technika plastyczna jest dowolna, może to być malarstwo, rysunek a także grafika komputerowa. Liczy się przede wszystkim pomysłowość, samodzielność wykonania, zgodność z tematem a także umiejętności i opanowanie danej techniki. Na prace czekamy do 31 października, można je przynosić osobiście lub przesłać pocztą. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie.

REGULAMIN + KARTA ZGŁOSZENIA

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H