do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
W związku z licznymi ostrzeżeniami meteorologicznymi i hydrologicznymi zachęcamy do śledzenia komunikatów publikowanych na stronach Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
Strona główna Aktualności
11 października 2018
kategoria:
Wojkowice
 

Czy fotografia może uchwycić muzykę? Jak pokazać na zdjęciu prawdziwe emocje? Jak połączyć różne dziedziny sztuki? Na te pytania być może będą sobie odpowiadać uczestnicy kolejnego konkursu organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach. Tym razem będzie to konkurs fotograficzny, a jego tematem muzyka! Z hasłem: „Moje serce to jest muzyk” zmierzą się wszyscy chętni do udziały w konkursie, a pole do interpretacji tematu jest naprawdę szerokie. Zachęcamy do udziału w fotograficznych zmaganiach!

 Tym razem konkurs skierowany jest do szerokiej grupy odbiorczej, mogą w nim wziąć udział zarówno dzieci jak i dorośli, a oceniani będą w odpowiednich kategoriach wiekowych. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie maksymalnie do 5 fotografii w formacie A5 i muszą się one odnosić do tematu : „Moje serce to jest muzyk” . Ważne aby zdjęcia były wykonane samodzielnie, bez komputerowych przeróbek i fotomontaży.

Liczy się przede wszystkim oryginalne podejście do tematu, ciekawa kompozycja, kreatywność, jak również świadome wykorzystanie możliwości sprzętu fotograficznego. Gotowe prace może przesyłać pocztą lub dostarczyć osobiście do MOK-u, do 9 listopada do godziny 15.00. W konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody oraz wyróżnienia. Odsyłamy również do regulaminu, gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące konkursu.

REGULAMIN + KARTA ZGŁOSZENIA

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H