do góry
  • Godziny pracy urzędu:
    Pn.:
    7.00 - 17.00,
    Wt - Cz:
    7.00 - 15.00,
    Pt:
    7.00 - 13.00
    e-mail
  • ul. Jana III Sobieskiego 290a
    42-580 Wojkowice
  • tel.
    32 769-50-66
    fax
    32 769-50-73
Wojkowice herb
Strona główna Aktualności
04 grudnia 2017
kategoria:
Wojkowice
 


W dniu 18.11.2017r w Opolu KS Mistral brał udział w kolejnej edycji Taekwondo Polish Open Cup. W zawodach brało udział 520 zawodników z 27 drużyn w tym 2 ekipy zagraniczne (Mołdawia oraz Czechy). Mistral na te zawody wystawił 80-osobowy skład (62 zawodników oraz 18 członków ekipy -trenerów, sekundantów i kierowników ekipy). Trenerem klubu był Krzysztof Wiśniewski natomiast kierownikiem ekipy był Marcin Niegowski.

Zawodnicy Mistrala kolejny raz spisali się bardzo dobrze zdobywając 31 medali w tym 8 złotych, 10 srebnych i 13 brązowych medali. Jest to bardzo dobry wynik zważywszy, że w tym roku w Opolu KS Mistral wystawił tylko kategorie dzieci i młodzików. Było to spowodowane rywalizacją starszych zawodników klubu (juniorów i seniorów) następnego dnia w Mistrzostwach Polski Zachodniej Taekwondo ITF. Ponadto klub w klasyfikacji klubowej kategorii dzieci zajął wysokie III miejsce. Zawody w Opolu były częścią projektu "Współzawodnictwo sportowe zawodników KS Mistral" współfinansowanego przez Gminę Wojkowice.

Wyniki zawodników:

Dzieci młodsze
Zoe Gula: III miejsce - dzieci młodsze -4lat (+2013)
Natasza Szczotka: II miejsce - dzieci, tempówki 5lat (2012)
Sebastian Jarosz: III miejsce - dzieci, tempówki 5lat (2012)
Natasza Szczotka: I miejsce - dzieci, techniki specjalne 5lat (2012)
Sebastian Jarosz: II miejsce - techniki specjalne 5lat (2012)

Dzieci
Aleksandra Wojtunik: II miejsce - dzieci, soft stick 6lat (2011)
Ewelina Dadaniak: III miejsce - dzieci, soft stick 6lat (2011)
Aleksandra Wojtunik: III miejsce, dzieci, tempówki 6lat (2011)
Ewelina Dadaniak: II miejsce - dzieci, techniki specjalne 6lat
Sonia Walkowicz: III miejsce - dzieci, techniki specjalne 6lat
Marcel Węgrzynowicz: III miejsce - dzieci, soft stick 6lat (2011)
Marcel Węgrzynowicz: II miejsce - dzieci, techniki specjalne 6lat (2011)
Tymon Niemczyk: III miejsce - dzieci, techniki specjalne 6lat (2011)
Antoni Serkies: II miejsce - dzieci, soft stick 7lat (2010)
Jan Węgrzyn: I miejsce - dzieci, tempówki 7lat (2010)
Borys Gnysiński: III miejsce - dzieci, tempówki 7lat (2010)
Jan Węgrzyn: I miejsce - dzieci, techniki specjalne 7lat (2010)
Nina Zapora: I miejsce - dzieci, soft stick 8lat (2009)
Aleksandra Dadaniak: II miejsce - dzieci, soft stick 8lat (2009)
Nina Zapora: I miejsce - dzieci, techniki specjalne 8lat (2009)
Aleksandra Dadaniak: I miejsce - dzieci, techniki specjalne 8lat (2009)
Lena Zieja: III miejsce - dzieci, techniki specjalne 8lat (2009)
Piotr Błaszczyk: III miejsce - dzieci, soft stick 8lat (2009)

Młodzicy
Piotr Błaszczyk: III miejsce - dzieci, tempówki 8lat (2009)
Dawid Grabda: I miejsce - młodzik, soft stick chłopcy+145cm
Mateusz Marcinkowski: III miejsce - młodzik, touch contact chłopcy -140cm
Mateusz Marcinkowski: III miejsce - młodzik, techniki specjalne chłopcy -135cm
Mateusz Marcinkowski: II miejsce - młodzik, tempówki chłopcy -135cm
Kamil Kopiński: I miejsce - młodzik, techniki specjalne chłopcy -150cm
Dawid Grabda: II miejsce - młodzik, techniki specjalne chłopcy -155cm
Dawid Grabda: II miejsce - młodzik, tempówki chłopcy -155cm

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H