do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
Strona główna Aktualności
12 lutego 2018
kategoria:
Wojkowice

26 lutego odbędzie się kwalifikacja wojskowa dla mężczyzn urodzonych w 1999 roku zamieszkałych w Wojkowicach.

Wszystkie osoby podlegające kwalifikacji wojskowej otrzymają imienne wezwania z informacją, gdzie, kiedy i z jakimi dokumentami należy stawić się do kwalifikacji wojskowej przed Powiatową Komisją Lekarską. Siedzibą Powiatowej Komisji Lekarskiej dla Powiatu Będzińskiego jest budynek Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Będzinie przy ulicy Promyka 26.

Komisja orzekać będzie o zdolności do służby wojskowej osób podlegających kwalifikacji. Osoby, wobec, których orzeczona zostanie kategoria zdrowia „A” (zdolny do służby wojskowej) lub kategoria „D” (niezdolny do czynnej służby wojskowej w czasie pokoju), po uprawomocnieniu się orzeczenia, co następuje po 14 dniach od wydania orzeczenia zostaną przeniesione z urzędu do rezerwy, co oznacza, że osoby te będą miały uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Każda osoba stająca przed Powiatową Komisją Lekarską otrzyma wojskowy dokument osobisty, którym jest książeczka wojskowa. Osoby, które z ważnych uzasadnionych przyczyn nie będą mogły stawić się do kwalifikacji wojskowej w wyznaczonym terminie powinny uzgodnić inny termin stawiennictwa w czasie pracy Komisji kontaktując się z Wydziałem Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Wojkowice osobiście pokój nr 8 bądź telefonicznie nr 32 7602088 wew.38.

NIE STAWIENIE SIĘ DO KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ

W OKREŚLONYM TERMINIE I MIEJSCU PODLEGA GRZYWNIE

ALBO KARZE OGRANICZENIA WOLNOŚCI.


Wydział Spraw Obywatelskich
Urzędu Miasta Wojkowice

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H