do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
W związku z licznymi ostrzeżeniami meteorologicznymi i hydrologicznymi zachęcamy do śledzenia komunikatów publikowanych na stronach Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
Strona główna Aktualności
11 października 2018
kategoria:
Wojkowice
 

Czy siódemka okaże się szczęśliwa dla uczestników kolejnego już festiwalu wokalnego „Mikrofon, MOK i Ty”, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach?  O tym przekonają się wszyscy, którzy wezmą w nim udział i zaprezentują swój talent na scenie MOK-u. Jak pokazały poprzednie edycje, zainteresowanie konkursem z roku na rok jest coraz większe i przyciąga do Wojkowic utalentowanych wokalistów. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 27 i 28 listopada, a przesłuchania każdego dnia będą się rozpoczynały od godz. 9.00. Czekamy na wasze zgłoszenia i mamy nadzieję na wspaniałe, wokalne odkrycia!

Festiwal skierowany jest do każdej grupy wiekowej, a do udziału zachęcamy nawet najmłodszych, od 3 roku życia. Oczywiście w konkursie mogą brać udział jedynie soliści, którzy po występie zostaną ocenieni w odpowiedniej dla siebie grupie wiekowej. Dzięki temu nasz festiwal jest okazją do skonfrontowania swoich umiejętności na tle rówieśników, zaprezentowania się szerszej publiczności i przełamania tremy. Muzyka i śpiew jest jednym z najpopularniejszych sposobów wyrażania własnej wrażliwości, dlatego warto poprzez udział w konkursach i muzycznych przeglądach ćwiczyć również prezentację sceniczną. Profesjonalne jury dokona oceny uczestników przyznając nagrody oraz wyróżnienia w pięciu kategoriach wiekowych. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie opłaty startowej oraz dostarczenie karty zgłoszenia do 16 listopada. Zapraszamy do udziału w festiwalu!

REGULAMIN + KARTA ZGŁOSZENIA

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H