do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
Zasady funkcjonowania Urzędu Miasta Wojkowice i jednostek podległychZmiana lokalizacji przystanków autobusowychPODATKIKORONAWIRUS - SPRAWDŹ KOMUNIKATY!
Strona główna Aktualności
07 czerwca 2019
kategoria:
Wojkowice

Sezon na przedwakacyjne Happeningi uważamy za rozpoczęty! Po doskonałym początku, czas na drugie spotkanie z dziećmi w Parku Miejskim w Wojkowicach. Nasza kolejna wesoła zabawa plenerowa odbędzie się już 11 czerwca w godzinach od 16.00 do 18.00. Podobnie jak poprzednim razem czeka na Was wiele atrakcji i dobrej muzyki! Organizatorem Happeningu jest Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach.

Happeningi organizowane przez wojkowicki MOK to świetna okazja do kreatywnej rozrywki w otoczeniu przyrody i wielka frajda dla maluchów, które uwielbiają ciekawe atrakcje prowadzone przez animatorów.  A tych z pewnością nie zabraknie – pojawią się wielkie bańki mydlane, które będzie można również samodzielnie zrobić. W programie znajdzie się także miejsce na malowanie twarzy, czyli letnie makijaże dla każdego. Pojawią się balonowe zwierzaki-cudaki,a dla chętnych także balonowa biżuteria. Do tego zabawy z animatorami, energiczna muzyka i inne niespodzianki. Spotykamy się w Parku Miejskim w pobliżu placu zabaw. W razie braku pogody Happening zostanie odwołany.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H