do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
WOJKOWICKI PIKNIK MILITARNY * 24-25 SIERPNIA * BEZPŁATNY AUTOBUS *WOJKOWICKI PIKNIK MILITARNY * 24-25 SIERPNIA * BEZPŁATNY AUTOBUS * WOJKOWICKI PIKNIK MILITARNY * 24-25 SIERPNIA * BEZPŁATNY AUTOBUS
Strona główna Aktualności
04 lutego 2019
kategoria:
Wojkowice

Zima w tym roku przyniosła nam opady śniegu i lekkie mrozy, i chociaż pogoda jest bardzo zmienna, możliwe że jeszcze w czasie tegorocznych ferii będzie śnieżnie i bajkowo. A jeżeli aura nie będzie sprzyjała spacerom i zabawom na dworze, zapraszamy jak co roku do skorzystania z zimowej akcji dla najmłodszych organizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach oraz placówki oświatowe. Z pewnością każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, a wiadomo, że dzieci w domu się nudzą, więc najlepiej wolny od szkoły i nauki czas spędzić na wspólnej zabawie z rówieśnikami. Ferie potrwają dwa tygodnie od 11 do 24 lutego. Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału!


Zajęcia i warsztaty dla dzieci będą się odbywały w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach, w Placówce Wsparcia Dziennego – „Tlen” Wojkowice, a także w Szkole Podstawowej nr 1 i 3. Każda z placówek przygotowała atrakcyjny program dla najmłodszych, tak aby można było w ciekawy i kreatywny sposób spędzić czas wolny od obowiązków szkolnych.

MOK zaprasza trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy oraz piątki na warsztaty i zajęcia świetlicowe. W programie zajęć znalazły się warsztaty lego (obowiązują na nie wcześniejsze zapisy), gry i zabawy świetlicowe, walentynkowe warsztaty plastyczne, a także turniej gier planszowych. Do udziału w Feriach z MOKiem zapraszamy dzieci od 6 roku życia.

Również w „Tlenie” będą organizowane różnorodne zajęcia, dostosowane do zainteresowań i umiejętności uczestników. W oddziale placówki na ul. Sobieskiego 125 zajęcia będą się odbywały od poniedziałku do piątku. Będzie można wziąć udział w warsztatach kulinarnych i plastycznych, zaplanowano także zimowe kino i zajęcia z grami planszowymi i wirtualnymi. Do świetlicy na ul. Sucharskiego 17 a, zapraszamy we wszystkie dni robocze.

Miłośników sportu zachęcamy do odwiedzenia działających w tym czasie szkół. Szkoła Podstawowa nr 3 planuje zajęcia sportowe dwa razy w tygodniu, a w pozostałe dni proponuje oryginalne warsztaty tworzenia witraży oraz projektowania ubioru. W Szkole Podstawowej nr 1 również zaplanowano ferie ze sportem.

Wszystkie zajęcia odbywające się w Wojkowicach w ramach ferii zimowych są bezpłatne, jedynie na niektóre obowiązują wcześniejsze zapisy.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H