do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
Strona główna Aktualności
30 maja 2019
kategoria:
Wojkowice

Burmistrz Miasta Wojkowice Tomasz Szczerba oraz Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach z okazji Dnia Dziecka zapraszają do wspólnej zabawy wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Pełen atrakcji i niespodzianek dzień czeka najmłodszych mieszkańców Wojkowic już 2 czerwca. Liczymy na słoneczną pogodę, gdyż atrakcje startują już o 10:00.  Gdyby jednak pogoda spłatała nam figla i nie sprzyjała plenerowym rozrywkom, wtedy część imprezy zostanie przeniesiona.

Tegoroczne obchody Dnia Dziecka świętować będziemy cały dzień. Zaczynamy o 10:00 na Stadionie Miejskim Milenium Wojkowice programem „Energetyczni Juniorzy”.  Głównym punktem zabawy będą oczywiście zawody sportowe oraz turniej piłki nożnej. Nie może więc zabraknąć atrakcyjnych nagród, które czekać będą na uczestników. Wszyscy, którym wystarczy sił po sportowych zmaganiach, będą mogli skorzystać z dodatkowej atrakcji - darmowych dmuchańców. Najmłodsi uczestnicy zapewne ucieszą się z możliwości malowania buziek. Wycieńczeni ruchem na świeżym powietrzu będą mogli posilić się korzystając z oferty foodtrucków.

Po południu przeniesiemy się do Parku Miejskiego, gdzie na terenie byłej Muszli Koncertowej już o 16:00 zacznie się  program artystyczny pod hasłem „Przygoda z Dziabągami”. Przez trzy godziny wyjątkowi prowadzący, zadbają o dobre humory dzieci i ani na chwilę nie pozwolą im się nudzić! Będzie dużo okazji do tańca, pląsów i podskoków. Do tego interaktywne zabawy i wesołe piosenki – czyli to wszystko co nasze maluchy uwielbiają. Oczywiście dorośli również będą mogli włączyć się w te aktywności. Dowcipne i sympatyczne Dziabągi z pewnością każdego zachęcą do aktywnego udziału w imprezie. Na maluchy będą również czekały ogromne bańki mydlane, pokazy magicznych sztuczek i konkursy z nagrodami. Serdecznie zapraszamy!

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H