do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
Zmiany organizacyjne z powodu termomodernizacji Uprzejmie informujemy, że do odwołania w poniedziałki Urząd Miasta będzie otwarty dla interesantów do godziny 15:00.
Strona główna Informator Edukacja Żłobek Miejski "Figielkowo"

Żłobek Miejski „Figielkowo” powstał z myślą o małych mieszkańcach Wojkowic, którzy znajdą opiekę w naszej placówce podczas pracy zawodowej swoich rodziców. Pomysł założenia na terenie miasta takiej placówki zrodził się po zauważeniu problemu, jaki jest przed rodzicami, którzy chcą powrócić do pracy zawodowej i nie mają możliwości zapewnienie opieki swoim pociechom przez osoby bliskie. Pierwsze lata życia każdego dziecka to okres intensywnego rozwoju, który wpływa na kształtowanie się osobowości dziecka. Odpowiednio zbudowana relacja społeczna, sprawia, że dziecko czuje się kochane, akceptowane i szanowane, a dzięki temu lepiej się rozwija. W naszych rękach – rodziców oraz opiekunów, leży przyszłość naszych dzieci.

Do placówki mogą uczęszczać dzieci już od 1 roku życia. W ramach codziennej opieki od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00 organizujemy dzieciom zajęcia muzyczne, ruchowe i plastyczne oraz zajęcia wspierające rozwój poznawczy. Zajęcia dostosowane są do wieku dzieci ich potrzeb oraz możliwości z uwzględnieniem indywidualnego rozwoju psychomotorycznego każdego maluszka.

Żłobek Miejski "Figielkowo" - Dyrektor: mgr Marlena Pawłowska-Kyrcz

ŻŁOBEK MIEJSKI „Figielkowo” czynny pn – pt 7.00 – 17.00
Zapewniamy opiekę do 10 godzin dziennie dla dzieci od 1 do 3 roku życia.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H